Březen 2008

Bleskowka 4.

31. března 2008 v 19:59 Bleskowky
Caute je tu 4.bleskajda....a beru jen 1 clovicka!!! Slysite??? JEN JEDNOHO!!!!
1) Mas blog?
2) Delal/a sis desing sam?
3)Divas se vic na Novu, Čt1, Čt2, Prima....bo jine? ...jine napisej ;)
4)Divas se na X Factor?
5) Libi se ti colorky?
6)Znas vektorove obrazky? esi j libi?
7)Jaky davas prednost bot? ...sk8ty, conversky, tenisky, bo jine....pisej!
8)Nosis znackove obleceni?
9)Jaka znacka se ti libi?
10)Jak dlouho stravis u zrcadla?
11)Co chces na diplomek, a jakou prezdivku?
Tak honem, dam vedet na blog;) ...pokud naky mas;) Packo

Chces desing? HERE

31. března 2008 v 19:51
Caute lidi, jen se omlouvam uz jednou jsem tu mela tuto rubriku jenze nejak mi to blblo....mno nwm... :D tak to tu davam znova. Takze pokud chces desing musis toto vyplnit...jinak nwm nwm :D
1. mail (abych ti to mohla kam poslat;) )
2. tvoji stranku...abych te informovala...popripade se te na neco zeptala ;)
3. Barvy ktere tam budes chtit...a hlavni barvu
4. Hlavni motiv...treba nejakou zpevacku, obrazky atd. nebo mi muzes i nejake poslat ;)
5. Co budeš chtít napisat na zahlavi..a popripade jakym pismem
Tak ja nwm, mohlo by stacit....pisejte do komentiku...a jeste mi napisejte esi to chcete na blog nebo estranky...sice nwm esi me to nejak ovlivni ale treba j

Záhady Mony Lisy

30. března 2008 v 18:26 Kecy
Caute, strasne me zaujima obraz Mona Lisa neboli Gioconda...tak tu mate nejaky clanek....
Nejslavnější obraz LeonardadaVinci je všeobecně znám jako portrét ženy movitého florentského kupce Franceska del Giocondo.
Avšak mnoho znalců tvrdí, že obraz má svůj skrytý význam a je obestřen hávem tajemství. Proto není divu, že se mnoho vědců a lékařů zabývalo jeho zkoumáním. A tak např. Dr. Leopold Bellak analyzoval její obličej prostřednictvím systému zón , kdy zkoumal samostatně levou a pravou stranu i dolní a horní polovinu a dospěl k závěru, že její plné tváře vypovídají o smyslném založení a její nepříliš velká brada poukazuje na nedostatek sebekontroly.
Americká počítačová grafička Lilian Schwartzová a lékař Dr. Digby Quested se zase domnívají, že se ve skutečnosti jedná o portrét samotného autora obrazu, Leonarda da Vinciho, který namaloval podle obrazu svého obličeje v zrcadle a svá tvrzení opírají o skutečnost, že se Leonardo portrétování sebe samého podle zrcadla opravdu hojně věnoval. Této teorii rovněž nasvědčuje fakt, že poté, co byl obraz z Louvru roku 1911 ukraden, prověřoval se po jeho znovunalezení pod rentgenovými paprsky, aby se dokázalo, že se jedná o originál. Pravost tak byla potvrzena, ale zároveň se zjistilo, že Mona Lisa měla dříve vousy, které byly později přemalovány.
Dr. Kenneth Keal pak zase přišel s teorií, že ať už je na obraze kdokoliv, tato osoba je v pokročilém stádiu těhotenství a lékařský specialista dr. Kedar Ardour zase prohlásil, že zdravotní stav portrétované osoby byl velice špatný. Fascinující úsměv Mony Lisy je pak prý následkem určitého typu ochrnutí tváře, tzv. Bellovy paralýzy, což vysvětluje její nesouměrný tvar. Tento efekt pak ještě podporuje to, že měla přijít o přední zuby, což způsobuje, že rty poklesají v koutcích. Japonský kardiolog dr. Hauro Nakamura si dokonce všiml žluté pigmentace v koutku levého oka, z čehož vyvodil, že Mona Lisa měla velmi vysokou hladinu cholesterolu a každou chvílí jí mohl postihnout infarkt, a tak můžeme být vděčni, že obraz, ať už je na něm zobrazen kdokoliv, za těchto okolností vůbec vznikl.
Ten usmev me nekdy az desi....fuj :D

Diplomky za 3.bleskajdu

28. března 2008 v 21:13 Diplomky
Jen sem chtela rict ze se omlouvam ze jsou tu tak pozde....nak sem nestihala bo sem nemela cas a nebo se mi vubec nechtela :D sry mno
Diplomecek pro SSpetulu....gratuluji...pisni do komentiku jak se libi ;)
Diplomek pro Kacenicku...gratuluji a napisej komentik ;)
A posledni diplomek pro Hancu.13 gratuluju...a taki napisej komentik ;)

Novej desing???

28. března 2008 v 20:31 Kecy
Premejslim, esi si mam udelat novej desing...tak esi byste byli ochotni a poradili....clic na cely clanek x)

Simpsonovi

28. března 2008 v 20:05 Seriálki
Tak Simpsny zna snad kazdej...je to upe supa animak a vtipny!!!
Rodištěm Simpsonů se stala Tracey Ullman Show. Tracey Ullman Show byl od roku 1987 do 1990 půlhodinový pořad na TV FOX. Pořad, ve kterém účinkovali Tracey Ullman, Julie Kavner, Dan Castellaneta, Sam McMurray, Joseph Malone a další. Představoval lidem to nejlepší z hudební a komediální scény. Celým pořadem provázela samozřejmě sama Tracey Ullman, která si do pořadu zvala rozmanité lidi.
Simpsonovi byli inspirováni kreslenými příběhy komixu "Life is hell" ("Život je peklo"), které samozřejmě vymýšlel a kreslil sám Matt Groening - tvůrce Simpsonů. Poté se Mattovi ozval James L. Brooks, pozdější výkonný producent Simpsonů, právě kvůli Tracey Ullman Show.
Nejprve chtěl Matt produkovat seriál "Life is hell", nicméně měl problémy s charaktery, které v něm měli účinkovat. Proto se rozhodl udělat takovou normální rodinku, kterou pojmenoval po té své. Jeho otec se totiž jmenoval Homer, matka Marge a jeho dvě mladší sestry Líza a Maggie. Jméno Bart pochází ze slova "brat" (spratek). Během pár dílů se Simpsonovi měnili k lepšímu. Po kratkých skečích Simpsonů se televize FOX rozhodla Simpsony vlastnit. Věděli, že je to riskantní úkol, a tak se rozhodli vyrobit pilotní díl s názvem The Simpsons Christmas special (Vánoce u Simpsonových), který byl v TV vysílán 17. prosince 1989. Tento díl měl grandiózní úspěch. FOX se tedy rozhodl ve výrobě pokračovat, a tak se 14. ledna 1990 v TV objevil první díl nazvaný "Bart the Genius" (na ČT vysílán jako Bartův test). Nyní se Simpsonovi stali nejdéle vysílaným seriálem všech dob.

family006.jpg
family007.jpg
family008.jpg
family009.jpg
family010.jpg
family011.jpg
family012.jpg

Kruh

28. března 2008 v 19:45 Filmíky
Zní to jako další z neuvěřitelných příběhů. Existuje videopáska plná obrazů, jako z těch nejtíživějších snů. Tam, kde byla promítnuta, zazní záhy telefon s varováním, že ten, kdo ji zhlédl, zemře přesně za sedm dnů. Rachel Kellerová (Naomi Watts), reportérka renomovaného deníku, přirozeně odmítá uvěřit takové informaci, jenomže, když dojde k záhadné a nevysvětlitelné smrti čtyř teenagerů, rozhodne se přijít celé věci na kloub, protože jedním ze čtveřice bylo dítě její přítelkyně. Není to vůbec jednoduché, ale nakonec i ona pásku získá, i ona si ji promítne, se svým malým synkem, a telefon skutečně vzápětí zazvoní. Zbývá jen sedm dní a nocí, aby s přítelem Noahem (Martin Henderson) nalezla způsob, jak zachránit sebe i svého jediného syna. Netuší jak dlouhou, smrtí a zoufalstvím zahalenou cestu, se s Noahem budou muset vydat.
Zní to jako další z neuvěřitelných příběhů. Existuje videopáska plná obrazů, jako z těch nejtíživějších snů. Tam, kde byla promítnuta, zazní záhy telefon s varováním, že ten, kdo ji zhlédl, zemře přesně za sedm dnů. Rachel Kellerová (Naomi Watts), reportérka renomovaného deníku, přirozeně odmítá uvěřit takové informaci, jenomže, když dojde k záhadné a nevysvětlitelné smrti čtyř teenagerů, rozhodne se přijít celé věci na kloub, protože jedním ze čtveřice bylo dítě její přítelkyně. Není to vůbec jednoduché, ale nakonec i ona pásku získá, i ona si ji promítne, se svým malým synkem, a telefon skutečně vzápětí zazvoní. Zbývá jen sedm dní a nocí, aby s přítelem Noahem (Martin Henderson) nalezla způsob, jak zachránit sebe i svého jediného syna. Netuší jak dlouhou, smrtí a zoufalstvím zahalenou cestu, se s Noahem budou muset vydat.
Samara:
Základem tohoto projektu se stal japonský filmový horor režiséra Hideo Nakaty, který byl do asijských kin uveden v lednu roku 1998 a doslova přes noc se stal kultovním titulem v zemi vycházejícícho slunce. Měl totiž všechny nezbytné esence dobrého hrůzostrašného snímku, který vám patřičně zvýší hladinu adrenalinu v krvi a doslova zatlačí do sedadel v kině řekl režisér Gore Verbinski, který se publiku představil komedií HON NA MYŠ. Dodejme, že příběh filmu KRUH, zahalený až mystickým tajemstvím, je transponován do současné Ameriky a na mimořádné věrohodnosti a autenticitě mu dodávají, kromě pečlivě propracovaného scénáře a přesvědčivých hereckých výkonů, i skvělé vizuální efekty.

Shrek 3

28. března 2008 v 19:37 Filmíky
Populární zlobr se tentokrát setká se samotným králem Artušem a rytíři Kulatého stolu.
Když zemře otec princezny Fiony, čeká se, že Shrek převezme královské povinnosti a bude vládnout. Zelený zlobr však netouží ani po trůnu, ani po otravné zodpovědnosti s ním spojené a chce se vrátit k poklidnému životu v bažině. A tak se spolu s milovanou Fionou, upovídaným Oslem a statečným Kocourem v botách vydává hledat nového panovníka. Vhodným adeptem se jeví mladinký král Artuš, je ale třeba jednat rychle, neboť po žezlu prahne vykutálený princ Krasoň… Ve třetím pokračování mimořádně úspěšné animované komedie se setkáme se všemi oblíbenými figurkami z předešlých částí.

Shrek 2

28. března 2008 v 19:34 Filmíky
Po úspěšném filmu se do přípravy dílu druhého pustí leckdo. A co si budeme namlouvat, většinou to nedopadá zrovna nejlépe: málokdy se stává, že druhý díl je lepší než díl první.
A já mám pocit, že Shrek 2 je jednou z oněch výjimek. Aspoň pro mě, a to moje očekávání nebyla až tak vysoká. Shrek 2 je podle mě mnohem nabitější, více se trefuje do různých cílů a obsahuje hlavně smysluplný děj; ten není jen vycpávkou k oněm vtípkům.
Shrek 2Shrek 2 začíná tam, kde jednička skončila, tedy svatbou, a následným pozváním mladého krásného perspektivního, v močále bydlícího páru od Fioniných rodičů do jejich rodinného sídla. Mezitím však princ Krasoň zjišťuje, že princezna už neúpí ve věži (místo ní v posteli leží "zlý" vlk :-)). A protože se Shrek rodičům moc nelíbí (a není se jim proč divit, protože se zrovna bůhvíjak úžasně neuvede), kují společně plán, jak Krasoně upíchnout k princezně.

Shrek

28. března 2008 v 19:31 Filmíky
Shrek...muj oblibeny animovany filmik...
Shrek, zelený obr s tykadly mimozemšťanů, žije sice docela sám, ale šťastně ve svém domku na samotě u lesa až do chvíle, kdy je doslova přepaden nekonečným zástupem známých i méně známých pohádkových postaviček, které byly vyhoštěny z království nevzhledného a zakyslého Lorda Farquaada. Ve snaze zjednat pořádek a hlavně vrátit klid do svého příbytku Shrek Farquaadovi slíbí, že vysvobodí ze zajetí obávaného draka krásnou princeznu Fionu a přivede mu ji, aby se stala jeho ženou. S pomocí mazaného oslíka, ochotného pro Shreka udělat cokoli, jen ne zmlknout aspoň na okamžik, obr svůj slib splní, jenže pak se to nějak podivně zamotá, zaplete a zkomplikuje, takže je všechno nakonec úplně a docela jinak...

Eurotrip

28. března 2008 v 19:23 Filmíky
Na tuto super komedii sem se poprve divala u kamoshki...ale bylo nas tam vic...proste prdel :D
Urcite su na to juknete...
Neco o filmiku:
Hrají: Kristin Kreuk, Lucy Lawless, Scott Mechlowicz, Jacob Pitts, Michelle Trachtenber, Travis Wester, Jessica Böhrs
Za Scottem chtěla přijet do Ameriky jeho emailová přítelkyně Mika, ale protože Scott žil v přesvědčení, že Mika je ON, nechce jí (ho) už nikdy vidět. Když zjistí, jakou chybu vlastně udělal, vydává se se svým kamarádem Cooprem za Mikou do Berlína. S nimi jedou ještě sourozenci Jenny a Jamie, kteří chtěli jet do Evropy sami. Během své evropské cesty se setkají se skupinou anglických hooligans, projedou Paříží, zamíří do erotického Amsterdamu, zabloudí také do Bratislavy, kam je doveze němce nesnášející a opilý řidič a udělají skandál ve Vatikánu, kde způsobí pozdvižení tím, že si celý svět začne myslet že zemřel papež.
Jo jen chci dodat asi nejlepsi scenky byly: na zacatku jak rvali FIONO :D:D:D a pak ve vlaku a jak tam zrali ty kolacky s mariuhanou coz ale nebyla mariuhana... :D
Vite jaka je zajimavost Bratislavy?? .....ze si to tam muzes rozdat se sestrou:D:D tak to bylo bozi...no nic nebudu to prozrazovat :D
Naky fotesky:

Takova kravinka :D

28. března 2008 v 19:04 KecyGood fotka

27. března 2008 v 15:35 Různé obrázky
Tak jsem nasla na netu upe drsny obrazek...spise fotku
Vidite to asik j ze:D toe upe drsne...

Velikonoce..a snih?!

24. března 2008 v 13:56 Kecy
Caute lidi, dneska velikonocnii pondeli...a ja se vzbudi me kluci...kteri maj tolik energie a opovazi jit k nam uz v osm hodin...!! jenze ja jsem jim neotevrela:D Ale kdyz sem se kukla z okna...tak vidim snih!! to jsem naprosto nechapala!! Jaro a venku 10cm snehu(nemerila jsem to takze nwm:D ) Ti kluci byli od nas ze tridy...samozdrejme me uz aj servaly jakto ze jsem neotevrela...!!! :D Dokonce sem i s brasinem vymyslela super plan..ale uz nikdo neprisel. Bracha sel chodit a dokonce si vzal i Piskotka :(...hajzlik...chudak mu byla beztak zima, ae mel oblecek..se musi uznat ;) No a pak sem se nejak nu dila, ale prezila a tak tu sedim mno...trapny kecy co? no ja wm, ale co mam delat??? sem se pokousela fotil colorky, z gumovych medanu tak snad se mi povedly, je tu zachvilku dam ;) PACKO!!!

Bleskowka 3.

23. března 2008 v 21:27 Bleskowky
Cuski...3. bleskajda je tady!!! Beru prvni tri, tak pisejte...je trosku delsi...
1.Ahoida
2.Co děláš?
3.Těšíš se do školy?
5.Co mas za mobilek?
6. Mas rad/a karamel?
7. Jis sladky?
8. esi j, tak co?
9. Mas zviratko?
10. esi j, tak jaky?
11.nudis se?
12. ctes ted neco...knizku?
13. esi j, tak jaku?
14. Musis doma uklizet? (umyvat a utirat nadobi, vysavat, vytirat prach atd.)
15. Co chces na diplomek? A packo...

Kdo chce desing...napiste

23. března 2008 v 21:17
TAKZE LIDI TOTO SI PRECTETE!!!!!!!! : Ten kdo chce ode me vytvoreny desing...komplet, tak mi musite napisat:
1. mail (abych ti to mohla kam poslat;) )
2. tvoji stranku...abych te informovala...popripade se te na neco zeptala ;)
3. Barvy ktere tam budes chtit...a hlavni barvu
4. Hlavni motiv...treba nejakou zpevacku, obrazky atd. nebo mi muzes i nejake poslat ;)
5. Co budeš chtít napisat na zahlavi..a popripade jakym pismem
Tak ja nwm, mohlo by stacit....pisejte do komentiku...a jeste mi napisejte esi to chcete na blog nebo estranky...sice nwm esi me to nejak ovlivni ale treba j

Za 2. bleskajdu

23. března 2008 v 14:37 Diplomky
Diplomek pro PoTtyGiRl
Tag doufam ze se libi...napis komentik

Bleskowka 2.

23. března 2008 v 13:37 Bleskowky
Caute, mám tu pro vás další bleskajdu:
DoPlŇtE JaK Se ŘíKá Těmto VěCeM a ObRázKům...A co TO je ZA znAčKy...
Jen pro informaci....beru jen jednoho clovicka, k¨tery bude mit vsechno sprave...
Mensi napovedka: u tretiho obrazku nemyslim kecky ;)
1.
2.
3.
4. (značku...vlastě i název botek...je to to samé;) )
5. (styl, prosím =o) )
NAPISEJ CO CHCES NA DIPLOMEK!!!

Muj diplomek za bleskajdu

22. března 2008 v 11:54 Diplomky
Muj 1.diplomek od Keřka:) ...je peknej ;)

Za 1. bleskajdu

21. března 2008 v 21:25 Diplomky
Tak tady máte diplomky...nevím zdají se mi takové obyčejne...pisnete do komentare jestli se vám líbí ;) !!!!
Takže tady je pto Katku za 1. místo...gratuluji (napis komentik!!!)
A tady je pro Dimitriho, 2. místečko...taky gratuluji (napis komentik!!!!)
Pro Leničkuu za 3. mistečko, gratulace...(napisej komentik!!!)
Diplomek pro Betku, ale uz jsem nepsala umisteni...bylo mi to divny napsat za4. místo...no jinak gratuluji(a taki napisej komentik)
A posledni diplomek...gratuluju a napisej komentik...