About group

11. dubna 2008 v 17:22 |  Flipsyde
Flipsyde
Dave Lopez (33) Kytara a el. kytara
Piper (31) Zpěv
Steve Knight (27)Zpěv.Kytara
D-Sharp (31) DJ
Flipsyde jsou vtipní pohodáři.jejich hudba je směska Hip hopu a rocku.Pochazi s Kalifornie.Flipsyde je 4 člená skupina, dvou můžů černé pleti a dvou bílé a je to jeden z letních objevů v ČR.Prosazují se ve všech hitparádách po světě.Singl Happy Birthday je spolupráce s ruskými holkami t.A.T.u..Jejich hudba obsahuje samply od Tatu pisně Gomenasai.Jejich první album We The People.Rodným jazykem Pipera je portugalština po otci.Steve Knight sloužil u americké pobřežní stráže,Dave Lopez je chilský emigrant. O DJ D-Sharpovi se říká, že se muzice a mixování věnuje od Skupina usazená v pověstné sanfranciské Bay Area, kde se kdysi zformovala thrashmetalová scéna v čele s Metallikou, podle všech atributů patří do spotřebního středního proudu.
Flipsyde bohužel vzbuzují podezření, že se pokoušejí o kvadraturu kruhu. Chtěli by oslovit příznivce bezstarostné, uhlazené a přitom uvolněně hravé pop music, zároveň se však snaží tvářit alespoň trochu rozdivočele.
Kytarově vrnící skladba Time se střídá s vlezle sladkým cajdáčkem No More, Get Ready svádí k tanci za horkých letních večerů, zatímco US History mentorsky doslovně a těžkopádně probírá americké bolístky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama